Zamknięcie 4. edycji Gamardżoba Kino

Czwarta edycja Gamardżoba Kino już za nami!

Za nami trzy dni wspaniałej filmowej podróży na Kaukaz Południowy – 7 projekcji (w tym jedna polska premiera!!), 4 spotkania z twórcami filmów oraz inspirująca debata o migracji. To była wyjątkowa edycja, dla nas wyjątkowa zarówno od względem frekwencji, jak i powrotu do sali kinowej po pandemii COVID-19. Serdecznie dziękujemy naszym gościom i widzom za przybycie. Cieszymy się, widząc jak z każdym rokiem liczba widzów rośnie; ale cieszy nas także funkcjonowanie forum jako platformy spotkań polskiej publiczności z członkami warszawskich diaspor. Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Zobacz też

  • Warszawo, to już w czerwcu! 5. edycja Gamardżoba Kino
    Warszawo, to już w czerwcu! 5. edycja Gamardżoba Kino

    Z wielką przyjemnością informujemy, że kolejna edycja Gamardżoby odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w warszawskim Kinie Iluzjon. Już wkrótce podamy więcej szczegółów!

  • Zamknięcie 4. edycji Gamardżoba Kino
    Zamknięcie 4. edycji Gamardżoba Kino

    Czwarta edycja Gamardżoba Kino już za nami! Za nami trzy dni wspaniałej filmowej podróży na Kaukaz Południowy – 7 projekcji (w tym jedna polska premiera!!), 4 spotkania z twórcami filmów oraz inspirująca debata o migracji. To była wyjątkowa edycja, dla nas wyjątkowa zarówno od względem frekwencji, jak i powrotu do sali kinowej po pandemii COVID-19.…

Kategoria